Незрівнянна

Світ чудес. Блог

Нещодавно я передивилась п’єсу “Незрівнянна”. Справді НЕЗРІВНЯННО. Настільки це було живо, неначе герої розповідають про себе!

Але історія справжня, тільки герої жили раніше.

Флорі Дженкінс – піаністка, співачка, яка не мала слуху… але підкорила серця багатьох слухачів… Хоча і слуху не мала… і співати не вміла. Але була такою щирою на сцені, що хотілося піти прямо на сцену і обійняти її!

Давайте проведемо паралелі…

Є деякі люди, у яких великі можливості і талант. Але вони недооцінюють себе, думають, що почнуть виступати – і осоромляться (власне, такі люди існували і в минулому , але зараз, мені здається, їх набагато менше). А деякі, не маючи нічого, хочуть, щоб їх помітили, мріють стати популярними і мати багато підписників у соцмережах.

(Яскравий приклад того, як хочуть – як зараз кажуть, «хайпануть»)

Знаєте, що я подумала… Кожен артист повинен поводити себе на сцені вільно. Розкрити, показати своє «Я». Публіка зробить вибір.

І Флорі Дженкінс тому підтвердження…

Саша Захарченко. Мир чудес

Ваша Саша

* * *

ДОВІДКА

Флоренс Фостер Дженкінс (на головному фото) (англ. Florence Foster Jenkins; 19 липня 1868, Вілкс-Барре, штат Пенсільванія — 26 листопада 1944, Манхеттен, Нью-Йорк, США) — американська піаністка і співачка (сопрано), одна з найперших представниць «маргінальної музики», яка стала відомою завдяки повній відсутності музичного слуху, почуття ритму і співочого таланту. Незважаючи на це, саму себе вона вважала неперевершеною вокалісткою (різновид «ефекту Даннінга-Крюгера», коли людина впевнена в тому, що вона талановита чи геніальна, хоча об’єктивно це не так.

FacebookTwitterGoogle+VKOdnoklassnikiPinterestTumblrRedditWordPressWhatsAppGoogle GmailLiveJournalBlogger Post

Leave a Reply